">

Від чого залежить інформативність і безпечність КТ?

Від чого залежить інформативність і безпечність КТ?

  • 26 Жовтня, 2022

Усе частіше комп’ютерна томографія стає методом вибору для діагностики найрізноманітніших захворювань, адже дозволяє зазирнути у кожний найменший закуток нашого організму, що допомагає вчасно встановити точний діагноз.

Для того, щоб отримати інформативні скани найвищої якості та уникнути неприємних сюрпризів під час обстеження, необхідно правильно підготуватися. Ось декілька простих порад, які допоможуть вам у цьому:

— Обирайте зручний, вільний одяг. Не варто одягати прикраси чи речі з металом (ґудзики, замочки, пряжки), оскільки їх потрібно буде зняти.

— Для отримання знімків вищої якості бажано не їсти декілька годин перед обстеженням.

— Для кращої інформативності необхідно застосувати контраст, який випивають або вводять у вену. Він загалом досить безпечний, але зрідка можуть виникати алергічні реакції. Тож якщо маєте алергію, обов’язково попередьте про це лікаря!

— Також попередьте лікаря, якщо ви страждаєте від клаустрофобії, сильно нервуєтеся чи маєте артеріальну гіпертензію. За необхідності вам призначать заспокійливі препарати, завдяки яким ви почуватиметеся комфортно.

— Для ретельного аналізу стану вашого здоров’я краще надати лікареві дані анамнезу захворювання, виписки із історії хвороби.

Не соромтеся ставити питання лікареві! Розуміння суті процедури дає змогу отримати найбільшу користь від комп’ютерної томографії і знизити ймовірність ускладнень під час обстеження практично до нуля.

КНОПКА
ДЗВІНКА
КНОПКА
ДЗВІНКА